O nas

NET-MARK®, Kilka słów o firmie

o firmie

Jesteśmy profesjonalnym dostawcą szerokopasmowego Internetu bez limitów z obsługą na miejscu i serwisem w Twojej miejscowości. Wykorzystując nowoczesne technologie bezprzewodowe oparte o rozwiązania Cambium Networks (4x4 Multi-User MIMO AC Wave-2), LTE Advanced oraz światłowodowego przesyłu danych, docieramy terytorialnie do około tysiąca klientów indywidualnych i biznesowych na terenie powiatu tucholskiego, świeckiego, a także bydgoskiego.

Firma pod obecną marką NET-MARK ® Technologie IT działa od 2011 roku, jednak nasze doświadczenia sięgają roku 1998, kiedy w Cekcynie uruchomiliśmy pierwszą komputerową sieć przewodową, która już wtedy umożliwiała dostęp do Internetu. Kilka lat później ruszyliśmy z pierwszymi nadajnikami bezprzewodowymi, dzięki którym zaczęliśmy docierać do miejscowości w gminie Cekcyn, w których wcześniej nie było nawet możliwości założenia telefonu. W latach 2004-2011 współpracowaliśmy z Fundacją Wspomagania Wsi i Polsko-Amerykańską Fundacją Wolności w programach informatyzacji wsi "e-VITA". W XXI wiek weszliśmy z misją zapewnienia naszym Klientom jak najlepszego internetowego łącza ze światem.

Klienci indywidualni są najliczniejszą społecznością korzystającą z naszej sieci, jednak dostarczamy również niezawodne dedykowane łącza podmiotom biznesowym – firmom lub instytucjom publicznym oraz organizacjom pozarządowym. Bez względu na wymagania dotyczące przepustowości (dla monitoringu, telefonii VoIP, telewizji internetowej IPTV lub zwiększonej przepływności danych pomiędzy oddziałami firm) staramy się zapewnić łącza dla każdego Klienta.

Od początku naszej działalności wspieramy Osoby zagrożone wykluczeniem cyfrowym - naszych Mieszkańców niepełnosprawnych z Gminy Cekcyn, którym Internet realnie ułatwił życie, świetlice wiejskie - lokalne centra kulturalne, placówki dla dzieci i młodzieży, w tym szkoły i przedszkola dostarczając w te miejsca Internet za symboliczną złotówkę. W wielu miejscach funkcjonują zbudowane przez nas publiczne darmowe Hot-Spoty, gdzie bezpłatnie można skorzystać z Internetu.

Najważniejszą rzeczą dla nas jest zadowolenie Klientów z wysokiej jakości usług w rozsądnej cenie - które świadczymy naszym Klientom. Jesteśmy Lokalni - blisko Ciebie i dla Ciebie.